Pakiet promocyjny sklep lub strona za 0zł!

Nasza oferta obejmuje kompleksowy projekt wykonania profesjonalnego sklepu WooCoomerce lub strony internetowej WordPress dla każdej branży.

Jak wygląda proces pracy nad sklepem?

Zakres naszej pracy

Najważniejsze funkcje wdrożenia sklepu WooCommerce lub strony WordPress

Wypełnij
Brief Kreatywny
I Zamów Sklep WooCommerce lub stronę za 0zł

Utworzymy w pełni profesjonalny sklep lub stronę internetową dostosowaną do Twojej branży. Sprawdź poniżej nasze przykładowe wdrożenie.

Wszystkie projekty utrzymywane są na naszym dedykowanym ultra szybkim serwerze z data center w Niemczech z bieżąco kopią zapasową do 5x dziennie na okres minimum 12 miesięcy.

Parametry serwera:

AMD Ryzen™ 9 3900 12-Core RAM: 128 GB DDR4 ECC Traffic: Unlimited

Kompleksowy koszt wykonania profesjonalnego sklepu lub strony internetowej wynosi 0zł

*Pobieramy wyłącznie opłatę utrzymaniową Twojego sklepu lub strony na naszym serwerze w formie Abonamentu.

Strona internetowa:

Koszt utrzymania strony internetowej na naszym serwerze: 69zł netto/mc lub 59zł netto miesięcznie przy płatności z góry za 12 miesięcy.

Sklep internetowy:

Koszt utrzymania sklepu internetowego na naszym serwerze: 89zł netto/mc lub 79zł netto miesięcznie przy płatności z góry za 12 miesięcy.

Umowa z naszą agencją zawierana jest na minium 12 miesięcy. Po zakończeniu okresu umowy, można ją przedłużyć na dowolny okres lub zrezygnować ze świadczonych usług w dowolnym momencie po upływie pierwszych 12 miesięcy.

Bez żadnych ukrytych opłat. Sprawdź poniżej naszą przykładową realizację.

ZATRUDNIAMY

Zobacz oferty pracy

Formularz zamówienia

Opisz swój projekt

Czy sklep ma być rozbudowany o dodatkowe funkcje?(opcjonalnie)
Zgoda *
Dziękujemy za Twoje zainteresowanie! Wkrótce się odezwiemy.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Przykładowe nasze wdrożenie hurtowni internetowej

W poniższym projekcie zastosowaliśmy połączenie strony opartej o WordPress oraz hurtownia internetowa zbudowana na platformie WooCommerce.

Strona internetowa

Dostosowany layout, strona wielojęzyczna z zasięgiem na całą Europę, walidacja Kraju i automatyczny wybór języka na podstawie GEO IP.

Pełna wersja: https://csdroppy.com/pl/

Sklep internetowy/hurtownia

Intuicyjny system wyszukiwania i zamawiania produktów. Sklep wielojęzyczny obsługujący wiele walut. Wybór języka i waluty na podstawie GEO IP. Ukrycie cen dla niezalogowanych. Zaawansowane formularze, portfel zakupowy i wiele więcej.

Pełna wersja: https://dash.csdroppy.com/pl/

Baza wiedzy WordPress

Przydatne poradniki dla stron i sklepów WordPress i WooCommerce.

Wady i zalety WooCommerce

Zalety WooCommerce: Wtyczka WordPress WooCommerce stała się bardzo popularna wśród właścicieli witryn handlowych lub twórców stron internetowych eCommerce. Trzeba

Co to jest WooCommerce?

S Czym jest WooCommerce? WooCommerce to darmowa wtyczka WordPress, która dodaje funkcjonalność e-commerce do Twojej witryny WordPress, dzięki czemu możesz

Strony WordPress – przykłady

3   Znane strony WordPress Przykłady – znane strony oparte o system WordPress 1. Strona Mercedes Benz – https://www.mercedes-benz.com/en/ 2. Sieć

Co to jest WordPress ?

S Czym jest WordPress? W istocie WordPress to najprostszy i najpopularniejszy sposób na stworzenie własnej strony internetowej lub bloga. W

Przejdź do aktualności

Zamów stronę internetową!

Wszystkie nasze niestandardowe projekty stron internetowych i projekty rozwoju są zgodne z ustrukturyzowanym procesem, który pomaga nam zrealizować Twój projekt na czas i zgodnie z budżetem. Każdy projekt jest prowadzony przez dedykowanego kierownika projektu, który będzie koordynował zespół projektowy, w skład którego wchodzi ekspert SEO, grafik, menedżer treści oraz zespół ds. kodowania frontowego i backendowego.

Zgoda *
Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.